Çinli teknoloji devi Xiaomi, bu yıl başka bir Mi Mix cihazı getiriyor. Mi Mix 2022’nin görüntüleri Alibaba.com gibi çevrimiçi mağazalarda sızdırıldı. Benzersiz tasarımıyla Xiaomi Mi Mix 2022, yılın en iyi cihazı olacak. Mi Mix 2022 , bugün gördüğümüz diğer akıllı telefonlardan farklı olacak tamamen benzersiz bir tasarım sunacak.

Xiaomi Mi Mix 2022, daha önce hiç görmediğiniz bir tasarımla sızdırıldı

Yeni cihazın öne çıkan ana özelliklerinden biri Mi Mix 2022 olarak adlandırılacak olması. Selfie kamera kurulumu ekranın sağ tarafında bulunan genişletilmiş çerçeveye yerleştirilmiş. Genellikle, tüm akıllı telefonlarda ön kamera ekran altı kamerası veya açılır kamera bulunur. Ön kameranın hemen altında, genişletilmiş çerçeveye ses ve güç düğmeleri yerleştirilmiş.

 

Ayrıca cihazın yatay olarak yerleştirilmiş dörtlü kamera kurulumuna sahip dikdörtgen bir arka kamera modülüne sahip olacağı söyleniyor. Arka kamera modülünün hemen altında bir LED flaş bulunur. Ayrica cihazın periskop tarzı telefoto kamera ve LiDar tarayıcı ile geleceği de ortaya çıktı.

Ancak, Xiaomi’nin yaklaşmakta olan cihazı hala söz konusu. Ancak, Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin yenilikçi olduğunu kanıitladığı, havalı ve benzersiz bir tasarıma sahip.

Son zamanlarda Xiaomi CAS isimli cihaz 48 MP kamera sensörü ile karşımıza çıktı. Cihaza 120W hızlı şarj teknolojisine sahip Snapdragon 865 İşlemci ile güç verildiği söylenmişti. Şimdi ise Xiaomi Mi Mix 2020’yi Xiaomi CAS olarak mı göreceğimiz yoksa her iki cihazın da farklı mı olacağı bilinmiyor.