Kabul edelim ki hepimiz oyun oynuyoruz ve yeni oyunlar oynarken heyecan seviyemiz hep yüksek oluyor. Android için en iyi yüksek grafikli 10 araba yarış oyunu listemizi inceleyin.

Artık Android akıllı telefonlar daha popüler ve güçlü hale geldiğinden, oyun geliştiricileri giderek daha fazla yeni HD grafik oyunu yapıyor. Bugünkü yazımızda, Android için yüksek grafiklere sahip en iyi yarış oyunlarından birkaçını paylaşmaya karar verdik.

Sıradan bir yarış oyunu listesi olmayacak ama HD grafikli oyunları manuel olarak seçtik. Dolayısıyla, bu oyunların çalışması için minimum 2 GB RAM ve iyi bir işlemci gerekir. Yani, yüksek özellikli bir akıllı telefonunuz varsa, Android için bu yüksek grafikli yarış oyunlarını deneyebilirsiniz.

Android İçin En İyi 10 Araba Yarışı Oyunu

Aşağıda listeleyeceğimiz oyunlar popüler ve milyonlarca kullanıcı tarafından oynanıyor. Öyleyse listemize geçelim.

Android için en iyi yüksek grafikli 10 araba yarış oyunları

Android için en iyi yüksek grafikli 10 araba yarış oyunları

1. Asphalt 9

Google Play Store’da bulunan Android için önde gelen araba yarışı oyunlarından biridir. Bil bakalım ne oldu? Asphalt 9: Legends’ın görselleri çarpici ve her köşesinde HDR efektleri ve detaylandırma var.

Bu, şu anda oynayabileceğiniz en iyi araba yarışı oyunlarından biridir. Sadece bu değil, Asphalt 9: Legends, Touch Drive gibi bazı yeni özellikler de sunuyor.

2. Real Racing 3

500 milyondan fazla indirme ile Real Racing 3, Android için gerçeklik konusunda en iyi araba yarışı oyunudur. Real Racing 3, dokularla birlikte çarpıcı HD grafiklere sahiptir. Gölgeler, detaylandırma gibi diğer tüm unsurlar en iyi durumda.

Oyunun Android yarış oyunlarının gerçek yüzünü ortaya çıkardığını söylemek yanlış olmaz. Real Racing 3, sürülecek çok sayıda parkur ve araba sunuyor.

3. Need For Speed No Limits

Need for Speed No Limits, hiç sıkılmadan sonsuz saatler boyunca oynayabileceğiniz bir diğer popüler EA oyunudur. Bil bakalım ne oldu?

Oyunun görselleri harika ve en iyi araba yarışı deneyimini sunuyorlar. Oynanıştan bahsedecek olursak oyun bolca parkur, oynanacak araba yarışı modları sunuyor.

4. Need For Speed Most Wanted

Oldukça bağımlılık yapan ve görselleri yüksek olan listedeki bir diğer popüler EA oyunudur. Oyun, NFS Most Wanted PC sürümüne benzer ve bu oyunda dünyanın en heyecan verici 40’tan fazla arabasını kullanabilir ve özelleştirebilirsiniz. Ancak, Android için birinci sınıf bir araba yarışı oyunudur.

Oyun size dünyanın en heyecan verici 40 farklı arabasını sürmenizi ve kişiselleştirmenizi sağlar. Sadece bu değil, arabanızın performansını ve görünümünü geliştirmek için modları kullanmanıza bile izin verir.

5. Asphalt 8 Airborne

Asphalt 8, Android’de oynayabileceğiniz bir başka en iyi HD araba yarışı oyunudur. Bil bakalım ne oldu? Oyun 300’den fazla lisanslı araç, aksiyon dolu yarışlar ve 75’ten fazla yarış pisti sunuyor.

Oyun ayrıca puan kazanmak ve benzersiz ödüllerin kilidini açmak için diğer oyunculara karşı yarışmanıza izin veren çok oyunculu bir moda sahiptir. Genel olarak, bu Android için en iyi araba yarışı oyunlarından biri.

6. CarX Highway Racing

Size benzeri görülmemiş bir sürüş deneyimi sunan Android için bir HD araba yarışı oyunu ariyorsanız, CarX Highway Racing sizin için en iyi seçim olabilir. Oyunda çok sayıda gerçekçi görünümlü araba, canlı trafik ve ayrıntılı bir ortam var. Bu oyunda sayısız rakiple yüzleşmek, acımasız polisten kaçmak gibi aksiyon dolu.

Android için en iyi yüksek grafikli 10 araba yarış oyunlar

Android için en iyi yüksek grafikli 10 araba yarış oyunlar

7. Rally Fury Extreme Racing

Sürüş becerilerinizi test edecek bir ralli yarış oyunu. Oyunun en son sürümü, gerçek zamanlı olarak diğer oyunculara karşı yarışmanıza izin veren çok oyunculu bir moda sahiptir.

Çok oyunculu modu oynamak istemiyorsanız, yapay zeka’ya karşı yarışabilirsiniz. Oyunda çok sayıda araba var ve iyi olan şey, arabaları farklı boya renkleri, çıkartmalar vb. ile özelleştirmenize izin vermesidir.

8. Street Racing HD

Bu, Google Play Store’da bulunan en iyi ve en bağımlılık yapan araba yarışı oyunlarından biridir. Milyonlarca kullanıcı şu anda Android için bu HD Araba yarışı oyununu oynuyordu.

Bu oyunda, dünyanın her yerinden altı oyuncuya karşı yarışmanız gerekiyor. Yarış sırasında rakiplerinizin araçlarını parçalamanız, nitrojen çubukları toplamanız isteniyor. Aksiyon dolu bir oyun daha.

9. Real Drift Car Racing Lite

Android akıllı telefonlar için mevcut en iyi ve en gerçekçi drift yarış oyunlarından biridir. Oyun şu anda milyonlarca kullanıcı tarafından oynanıyor. 11 farklı yarış pisti ve 12 güçlü araba sunan tamamen reklamsız bir oyundur. Real Drift Car Racing Lite, 36 şampiyonluk ile zorlu bir kariyer moduna sahip.

10. Rebel Racing

Bu oyun mobil yarış bölümüne yeni bir soluk getiriyor. Diğer tüm araba yarışı oyunlarına kıyasla Rebel Racing daha gerçekçi sürüş tekniğine sahip.

Arabalar ve parkurlar doğal görünüyor ve oyun oldukça bağımlılık yapıyor. Oyun, dünyanın en iyi sürücülerini alt etmek için tamamen özelleştirilmiş arabalar yaratmanıza bile izin veriyor.

Android için en iyi yüksek grafikli 10 araba yarışı oyunu listemizin sonuna geldik. Umarım beğenmişsinizdir.