Android oyunlarını seviyor musunuz? Android’de en iyi 10 casusluk oyunu listemize bir göz atın. Android en popüler mobil işletim sistemi olduğundan, geliştiriciler Android cihazlar için daha fazla yeni uygulama ve oyun yapıyor.

Bu yüzden, Google Play Store’da hemen hemen her farklı kategoride Android uygulamaları bulunuyor. Bununla birlikte her çeşit oyunda bulunuyor. Son yıllarda Akıllı cihazlardaki oyunların büyük rağbet görmesi üzerine geliştiriciler çok daha kaliteli oyunlar geliştirdi.

Biz de araştırdığımız kadarıyla Android’de en iyi 10 casusluk oyunu listesini hazırladık. Hadi gelin bu listeye bir göz atalım.

Android’de En İyi 10 Casusluk Oyunu Listesi

Hemen hemen herkes Android cihazında oyun oynamayı sever. Bazı yüksek grafikli oyunları oynamak çok zevkli oluyor. Bunlardan bazıları Google Play Store’de en çok indirilen popüler uygulamalardır.

Casusluk oyunları da son yıllarda daha çok geliştirildi ve çoğaldı. Biz de bu oyunlardan bazılarını bulduk ve liste haline getirdik. Hadi listemize geçelim. Başlıklara tıklayarak oyunların indirilme sayfasına gidebilirsiniz.

1. Hitman Go

Hitman Go

Hitman Go

Hitman oyun serisini bir çok kişi bilir. Hitman Go, casusluk konusunda stratejinizi geliştirebileceğiniz bir oyundur. Gizli geçitlerin bulunduğu bu oyunda beyin gücünüzü kullanarak zor bulmacaların üstesinden gelmeniz gerekiyor.

Keskin nişancı tüfeklerin de bulunduğu bu oyunda suikast yeteneklerinizi de geliştireceksiniz. Bu oyun Play Store’de 1 milyon indirmeye ulaşmış ücretli bir oyundur.

2. Space Marshals 2

Bu, Android akıllı telefonunuzda oynayabileceğiniz listedeki ikinci casusluk oyunudur. Bu oyunda size yüzlerce düşmanı öldürmeniz için silahlar ve diğer techizatlar verilecek.

Oyunu daha heyecanlı ve gerçekçi kılan şey, çevreyi kendi yararınıza kullanmanıza izin vermesidir. Örneğin, rakiplerle savaşa gireceğiniz zaman çalıların, ağaçların vb. şeylerin arkasına saklanabilirsiniz.

3. Assassin’s Creed Identity

Assasin’s Creed Serisi olmadan en iyi casusluk oyunlarının listesi eksik kalır. Assassin’s Creed Identity, oynamak isteyeceğiniz en iyi Android casusluk oyunlarından biridir. Tamamen casusluk oyunu değil, aynı zamanda bir aksiyon oyunu.

Oyun, sizin için 4 mod arasından seçim yapmanıza izin verir. Ayrıca karakterinizi geliştirebilir ve özelleştirebilirsiniz.

4. Hitman Sniper

Google Play Store’da bulunan en popüler keskin nişancı ve casusluk oyunlarından biridir. Oyun çok sayıda olumlu yorum ve puan aldı. Hitman Sniper, şu anda oynayabileceğiniz Android için en iyi casusluk oyunlardan biridir. Hitman Sniper’da Agent 47 olarak oynuyorsunuz ve korumaları uyarmadan keskin nişancı karakterinizle hedefleri alt etmeniz gerekiyor.

5. Republique

Android’iniz için epizodik bir casusluk oyunu arıyorsanız, Republique sizin için en iyi seçim olabilir. Bu oyunda oyuncu, gizemli bir totaliter devletin içinde hapsolmuş bir kadın olan Hope’dan bir mesaj alır.

Bu yüzden, oyuncunun nihai amacı Hope’a bir tehlike oluşturan yer ve yol boyunca rehberlik etmektir. İlk bölümü oynamak ücretsizdir, ancak ikinci ve üçüncü bölümü satın almadan oynayamıyorsunuz.

6. Robbery Bob

Android akıllı telefonunuz için son derece bağımlılık yapan bir casusluk oyunu arıyorsanız, Robbery Bob oyununu mutlaka oynamanız gerekiyor. Bu oyunda, yolunu değiştirmeye niyetli talihsiz bir hırsız olan Bob karakterini oynuyorsunuz.

Ganimetleri kazanmak için insanları, güvenlik görevlilerini, uyuyan köpekleri vb. gizlice geçmeniz gerekiyor. Oyunun bölümlerini ilerledikçe zorluk artıyor.

7. THEFT Inc. Stealth Thief Game

THEFT Inc. Stealth Thief Game’in en güzel yanı, bu oyunda tam bir sessizlik içinde çalışmanız gerekiyor. Ayrıca en güvenli yerden nesneleri çalarken fark edilmeden kalmanız gerekiyor. Oyunda birden fazla kampanya var ve çok sayıda görevi bitirmeniz isteniyor.

8. Agent #9 – Stealth Game

Bir yere gitmeniz, korumaları etkisiz hale getirmeniz ve gizli görevleri tamamlamanız gereken sessiz bir şekilde oynamanız gereken bir suikastçı oyunudur. Oyunda benzersiz özelliklere ve görsellere yer verilmiş. Android kullanıcıları arasında oldukça popüler bir oyun. Bu oyunu mutlaka oynamanız, ya da en azından denemeniz gerekiyor.

9. Ninja Assassin Warrior Battle

Ninja Assassin Warrior Battle

Ninja Assassin Warrior Battle

Bu oyunda, bir Ninja’nın yerine geçiyorsunuz. Toprak uğruna tüm halkınıza saldıran ve memleketinizi mahveden mafyanın patronlarından intikam almanız gereken bir oyun. Yani, kılıcınızı kullanarak düşmanlarla savaşmak için dövüş becerilerinizi sergilemeniz gereken bir aksiyon oyunu. Ayrıca görevleri tamamlamak için gizli saldırılar yapmanız gerekiyor.

10. Hello Neighbor

Hello Neighbor, listedeki en farklı suikast oyunu. Çünkü, attığınız adımları öğrenen ve hareketlerinizi size karşı kullanan bir yapay zekayla karşı karşıya kalıyorsunuz. Oyunda korku da ön planda tutulmuş. Siz oyundaki kariyerinizde ilerledikçe, oyun daha da zorlaşıyor ve daha istekli oynama hissine kapılıyorsunuz.

Yani bu oyunlar, şu anda oynayabileceğiniz Android için en iyi birkaç suikastçi ve casusluk oyunlarıdır. Umarım Android’de en iyi 10 casusluk oyunu listemizi beğenmişsinizdir.