Apple, yeni güncellemeyle birlikte emoji listesine yeni emojiler ekleyecek. iOS’un yayınlanan mevcut sürümü iOS 14.1 iken, yayınlanması planlanan iOS 14.2 güncellemesiyle birlikte yeni emojiler de yayınlanacak.

Apple, geçen günlerde yayınladığı güncellemeyle birlikte iPhone cihazlarda büyük değişiklikler yapmıştı. iOS 14.1 güncellemesiyle yeni özellikler yayınlayan Apple, emoji listesinde pek fazla değişiklik yapmamıştı. iOS 14.2 ile birlikte emoji listesine, yeni emojiler eklenecek.

Emojipedia 217 tane yeni emojinin ekleneceğini twitter‘da paylaştı. Yeni eklenecek emojilerin tüm listesine ve diğer bütün bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Emojipedia yeni emojilerin bir listesi
Emojipedia yeni emojilerin bir listesi

Apple, daha önce yeni emojilerin yayınlanacağını belirtmişti. Yeni emojilerin iOS 14.1 ile birlikte yayınlanacağı tahmin ediliyordu. Geçen günlerde yayınlanan iOS 14.1 güncellemesiyle yeni emojilerin eklenmediği görüldü.

iOS 14.2 güncellemesi henüz test aşamasında iken yeni emojilerin bu güncellemeyle birlikte ekleneceği biliniyor. Yeni emoji listesinde daha fazla emoji seçeneği olacak. Kullanıcılar yeni emojilerin ne zaman geleceğini merak ediyorlar. Emojipedia.org sitesinden en yeni emoji bilgilerine ulaşabilirsiniz.