Apple, yeni Sınırlı Üretim Beats Studio3 kablosuz kulaklığını tanıttı . Şirket, Samuel Ross’un bir moda markası olan A-Cold-Wall grubuyla işbirliği yaptı. Yeni kablosuz kulaklıklar, “benekli çimento” kaplamalı yeni bir arduvaz renk paleti ile çevrimiçi Apple Store’da göründü.

Kafa bandının dış kısmında ACW logosu, iç kısmında ise A-COLD- Wall markası ve ACW logosu ile kil rengi bulunmaktadır.

Yeni Beats Studio3 Kablosuz Kulaklık Çok Yakında Geliyor

Beats Studio3 Wireless kulaklıklar, Apple Store’da “Çok Yakında” etiketiyle listelenmiştir . Bu, şirketin kulaklıkları daha yeni duyurduğu ve ürünün piyasaya sürülmesiyle ilgili hiçbir detayın olmadığı anlamına geliyor.

Yeni kulaklıklar, kolay kurulum ve Apple cihazlarıyla eşleştirme için Apple’ın kendi Wi çipini kullanır. Pure ANC açıkken 22 saat pil ömrü sunar. ANC’yi devre dışı bırakırsanız, 40 saat pil ömrü sunarken, Fast Fuel teknolojisi sadece 10 dakikalık şarjla 3 saat oynatma sağlar.

Beats fiyatı Studio3 349,95 $ olduğu ABD’de, biri onu satın alabilirsiniz Çevrimiçi Apple Store’da . Studio 3 Wireless ile aynı renk kombinasyonlarında gelir. Bununla birlikte, kulaklıklar henüz piyasaya sürüldüğünde Apple’dan resmi bir açıklama olmadan mevcut değil.

Apple’ın yeni ürününün bazı özellikleri arasında birinci sınıf bir deneyim sağlayan gerçek zamanlı ses kalibrasyonu, Saf Aktif Gürültü Önleme, Sınıf 1 Kablosuz Bluetooth bağlantısı için Apple W1 yongası, mikro USB bağlantı noktası ve iyi organize edilmiş bir pil yer alıyor.

Pure ANC, düşük güç modu için kapalıyken 40 saate kadar pil ömrü sağlar. Beats Studio3, kullanıcıların aramaları yanıtlamasına, müziği kontrol etmesine ve birçok işlevli kulak üstü kontrollerle Siri’yi etkinleştirmesine olanak tanır. En iyi yanlarından biri, rahatlık için yumuşak kulak üstü yastıklara sahip olması ve ek ses yalıtımına sahip olmasıdır.