Şu anda Amazon’da Apple Watch Series 7‘de çok şey var . Anlaşma o kadar iyi ki fiyat Black Friday’den 30 $ daha düşük. Aralık ayının sonunda rastgele bir gün için harika bir fırsat. 45 mm’den başlayarak, şu anda Abyss Blue Apple Watch Series 7 modelini Spor Kordonlu 379 $ karşılığında satın alabilirsiniz .

Genellikle 429 dolara satılıyor, bu nedenle normal fiyattan oldukça önemli bir indirim. Aslında Amazon, Black Friday’de Apple Watch Series 7’yi 409 $’a aldı, bu nedenle bu çok daha iyi bir anlaşma. Ne yazık ki, anlaşma mavi saatle sınırlıdır, bu nedenle farklı bir renkte bir saat almak istiyorsanız tam fiyat ödemeniz gerekir.

Daha küçük bir bileğiniz varsa, 41 mm’yi yeşil renkte 349 dolara takabilirsiniz . Normalde 399 dolara satılıyor, bu yüzden aynı zamanda çok iyi.

İster daha büyük modeli mavi renkte ister daha küçük modeli yeşil renkte kullanmayı tercih edin, şu anda Apple Watch Series 7’de harika fırsatlar elde edebilirsiniz. Bileğinizde eksiksiz bir klavye istiyorsanız , akıllı saatler dünyasının en yeni ve en iyilerini kendiniz yakalamanın tam zamanı.