Her türden şirket, uygulamalar için en iyi listelerini ortaya koyuyor. Google, son zamanlarda en iyi Android uygulamasını duyurdu ve şimdi Apple, Toca Life World’ü 2021’in en iyi iPhone uygulaması olarak ilan ederek onu takip etti.

Apple, “App Store’daki ilk çıkışından on yıl sonra Toca Life World , çocuklar için oyun ve kendini ifade etme sanatını ustaca yineliyor” diyor.

Çocuklarınız bu uygulamayı henüz indirmediyse, kesinlikle zamanı geldi, çünkü bu oldukça özel bir onur. Apple, en iyi iPhone uygulamasının dışında, LumaTorch’un video düzenleyicisi LumaFusion’ı en iyi iPad uygulaması olarak onurlandırdı .

Şirket, “LumaFusion, video düzenlemeyi her düzeydeki içerik oluşturucular için daha hızlı, daha az korkutucu ve daha taşınabilir hale getirdi” dedi.

Mac kullanıcıları için Apple, Craft’ın 2021’in en iyi uygulaması olduğunu söyledi . Apple, uygulamayı şöyle tanımladı: “Görünüşte sınırsız yeteneklere sahip bir dizüstü bilgisayar aracılığıyla yaratıcı bir şekilde etkinleştirilmiş verimlilik ve sanat oluşturun.”

Spor yayını uygulaması DAZN , en iyi Apple TV uygulaması onurunu evine götürdü ve Carrot Weather , en iyi Apple Watch uygulamasını kazandı. Oyunlar tarafında, Riot Games’ten League of Legends: Wild Rift , en iyi iPhone oyun onurunu evine götürdü.

iPad’de MARVEL Future Revolution Apple’ın en iyi oyunuydu. Apple tarafından verilen tonlarca başka ödül vardı, bu yüzden henüz indirmediyseniz, cihazlarınıza indirmek isteyebileceğiniz tüm uygulamaları görmek için listeye göz atmayı unutmayın.