Ashley Graham, doğumdan sadece bir yıl sonra Meksika’da bir çekim sırasında parlak mor bir bikini giyerek göz kamaştırıcı vücudunu sergileyerek hayranlarına hala formda olduğunu gösterdi.

Ashley Graham, ikizleri Roman ve Malachi’yi doğurduktan sadece bir yıl sonra Meksika’da bir fotoğraf çekimi sırasında parlak mor bikinisiyle poz verirken hayranlarını hayrete düşürdü.

Ashley Graham formunda

Ashley Graham formunda

Ashley Graham: Hiçbir zaman tam hissetmedim

Ashley Graham havuz başında kameralara poz verdi

Ashley Graham havuz başında kameralara poz verdi

37 yaşındaki oyuncu, çekimler sırasında moda markası Knix’in farklı renklerde bikini ve mayolarını modelledi. Mor bikinisini göstermek için bir çırpıda sığ bir havuzda yıkandı.

12. yıllık Tarih Yazan Kadınlar Ödülleri galasında konuşurken Ashley, başarılı bir model olmasına rağmen “hiçbir zaman tam hissetmediğini” söyledi.

Ashley Graham fotoğraf 1

Ashley Graham fotoğraf 1

Ashley Graham: “20 yıldan fazla bir süredir model olarak çalışıyorum ve bugüne kadar dergilerin, filmlerin ve TV’nin kapaklarında podyumda beden çeşitliliğinin eşitliği için mücadele ediyorum. Ve hiçbir zaman tamamlanmış hissetmedim.”

Graham: “Bence hala yapılacak çok iş var. İşte bu yüzden genç kadınlara ve aynı zamanda inandıkları şeyler için savaşan kadınlara sadece devam etmelerini söylüyorum.”

Ashley Graham kameralara böyle poz verdi

Ashley Graham kameralara böyle poz verdi

Ashley Graham şunları da ekledi: “Benim için güzellik her zaman boyutun ötesinde olmuştur, bu farklı görünen kadınları kullanmakla ilgili çünkü hepimiz farklı görünüyoruz ve bu farklılığı övmeliyiz.”

Ashley Graham kameralara yakalandı

Ashley Graham kameralara yakalandı

“Güzel olan da bu, hepimizin aynı yaratılmamış olması. Bu yüzden seksi hissetmek ve kabul görmek isteyen kadınlar için iç çamaşırı ürettiğim için çok mutluyum.”