Bütün telefonlarınızı senkronize şekilde aynı şarkıyı aynı anda çalmasını sağlayabilirsiniz. Marka, model farketmeksizin bütün telefonlarınızı birbirine bağlayıp aynı anda şarkı çalabilir, ses yüksekliğini katlayabilirsiniz. Birden fazla Android veya iOS tabanlı telefonlarınız aynı anda nasıl şarkı çalar? Bütün telefonlarınız aynı şarkıyı çalsın. Nasıl yapılır? İşte detaylar!

AmpMe uygulamasıyla birden çok telefonu birbirine bluetooth ile bağlayıp senkronize ederek, bütün telefonlarınız aynı anda şarkı ve müzik çalabilirsiniz. Hem de iOS veya Android olması farketmiyor.

Sadece bluetooth özelliği olan bütün telefonlarınıza AmpMe uygulamasını yükleyerek telefonlarınızı senkronize edebilir, aynı anda bütün telefonlarınızda aynı şarkıyı çalabilirsiniz. Böylece açtığınız şarkının sesi iki, üç ve daha fazlasına katlanacaktır.

Bütün Telefonları Tek Ses Kaynağına Dönüştüren Uygulama

AmpMe uygulaması
AmpMe uygulaması

Bütün telefonları bir telefona bağlayarak tek ses kaynağına dönüştüren uygulama: AmpMe. Bu uygulama tüm telefonları tek bir hoparlöre dönüştürüyor. AmpMe uygulamasıyla birden fazla telefonu, bir telefona bağlayarak, aynı müziği aynı anda çalmasını sağlayarak, ortak ses yayını şeklinde müziğin sesini yüksek seste dinleyebilirsiniz.

Daha önce Samsung’un getirdiği group play özelliğini, sadece Samsung cihazlar arasında kullanılabiliyordu. AmpMe, bu özelliği bütün telefonlarda kullanmamızı sağlıyor. İki telefonda aynı anda müzik açma özelliğini sunan uygulama, telefonları ses bombasına dönüştürüyor.

AmpMe uygulamasının bu özelliğini kullanabilmek için bütün telefonlarınızda AmpMe uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. AmpMe uygulamasını bütün telefonlarınıza yükleyerek, ortak ses yayını şeklinde parti, eğlence, şarkı ortamı kurabilirsiniz. Böylece bütün telefonlarınız aynı şarkıyı çalsın.

Telefonları Birbirine Bağlayın, Sesi Katlayın!

Uygulama “Bir elin nesi var, iki elin sesi var!” mantığıyla çalışıyor. Bir şarkıyı, birden fazla telefonda aynı anda çalmanıza olanak sağlıyor. Yapmanız gereken, AmpMe uygulamasını bütün telefonlarınıza yüklemek ve telefonları bluetooth ‘la birbirine bağlamak. Uygulamayı appstore ve playstore ‘den indirebilirsiniz.

İlk uygulamasını yapan AmpMe, ilk yılında 3 milyon kullanıcıya ulaşmıştı. AmpMe’nin en sevilen tarafı, bir telefonla birden fazla telefonun sesini kontrol edebilme özelliğinin olması. Diğer telefonlar, ana telefona bağlanıp, senkronize ediliyor ve aynı anda ses sistemi varmış gibi müzik çalıyor. Arkadaşlarınızın telefonuna AmpMe uygulamasını yükleyip parti ortamı kurabilirsiniz.