En iyi haber uygulaması olarak bilinen Bundle uygulaması, gündem, dergi, teknoloji haberleri, spor haberleri gibi haberleri güncel olarak yayınlamaktadır. Kişiselleştirilmiş bildirim ayarlarıyla kullanabileceğiniz Bundle uygulamasını tamamen sizin istediğiniz kaynaklardan haber ve bilgi sunarak, tamamıyla kişiselleştirebileceğiniz bir bilgi küpüdür diyebiliriz.

Bunde uygulamasıyla son dakika gelişmeleri, döviz kurları, hava durumu ve günün özeti gibi birçok gelişmelerden habersiz kalmazsınız.

En iyi haber uygulaması Bundle
En iyi haber uygulaması Bundle

Bundle Uygulaması Bize Neler Sunuyor?

Bundle uygulaması seçtiğiniz konular üzerine size haberler sunmakta olup, bunları kısa bildirimler şeklinde de size bildiriyor.

Bundle Uygulaması’nda seçebileceğiniz konular; Gündem, Teknoloji, Spor, İş, Finans, Bilim, Fotoğraf, Video, Eğlence, Sinema&TV, Yaşam, Otomobil, Motorspor, Siyaset, Oyun&Geek, Kültür&Sanat, Moda&Güzellik, Dergi, Yeme&İçme, Gezi ve sayısız kaynak ve site.

Bundle Uygulaması Nasıl Kullanılır?

  1. Bundle uygulamasını açıyoruz.
  2. Ülke seçimi yapıyoruz.
  3. Hangi konularda haber veya bilgi almak istiyorsanız, o konuları seçiyoruz ve tamam diyoruz (daha sonra konu ekleyebilirsiniz).
  4. İstediğiniz kaynakları seçiyoruz ve tamam diyoruz.
  5. Ana menüye geliyoruz.
  6. Ana menüye geldiğinizde seçtiğiniz konularla ilgili haberleri göreceksiniz.
  7. Bildirim ayarlarına gidiyoruz ve bildirimleri de kendimize uygun bir şekilde ayarladıktan sonra uygulamayı kullanabilirsiniz.

Bundle uygulaması seçtiğiniz konularla ve kaynaklar üzerinden ilgili haberleri bulabileceğiniz bir uygulama olmakla birlikte, size gündem hakkında kısa bilgiler şeklinde bildirim göndererek size gündemi takip etmeniz açısından faydalı olacaktır.

Tercihlerinize bağlı olarak sıcak gelişmeleri bildirim yoluyla cebinize gönderen bundle uygulaması, bu bildirimleri yönetmenize de olanak sağlıyor.

Bundle Uygulaması Bildirim Ayarları

Bundle uygulaması bildirim ayarlarına gitmek için ekranın sağ üstteki ayarlar’a tıklıyoruz. Sonra bildirimler’e tıklıyoruz. Karşımıza istediğimiz gibi kişiselleştirebileceğimiz bildirim ayarları gelecektir. Bu ekranda döviz kurları ve hava durumu da dahil birçok konuda bildirimleri etkinleştirebilirsiniz.

Bundle bildirimler
Bundle bildirimler

Bundle Uygulaması sıcak gelişmelerden habersiz kalmamanız için size seçtiğiniz kaynaklar için bildirim gönderir. Bu bildirimler sizi sıkacak şekilde iletilmiyor. Ancak bundle bu bildirimleri tamamen sizlerin tercihine bırakıyor.

Bildirimleri tamamen kapatabilir, tek konu, tek kaynak üzerinde açabilir veya sadece gündem ile ilgili bildirim almayı tercih edebiliyorsunuz. Ya da binlerce konu ve kaynak seçebilir, dünya dahil hiçbir gelişmeden habersiz kalmazsınız.