Bir çok YouTuber ve ünlü isimlerin de bulunduğu Netflix’in rakibi olan Exxen’in ilk üç günde ulaştığı abone sayısı açıklandı. Acun Ilıcalı’nın kurduğu ve 2021’in ocak ayında hayata geçirdiği yeni projesi olan Exxen’in ilk üç günde ulaştığı abone sayısı 500 binden fazla olduğu söylendi. Exxen abone sayısı kaç oldu?

Exxen, sosyal medyada bir çok eleştiriye maruz kalsa da Acun Ilıcalı gayet sakin bir şekilde bazı açıklamalarda bulundu ve abonelerine de teşekkür etmeyi unutmadı. Ilıcalı instagram hesabı üzerinden paylaştığı hikayesinde; “3 Günde 500 bin üyeyi geçtik. Bize inanan izleyicilerimize çok çok teşekkürler. Çok emek verdik, karşılığını böyle almaktan daha güzel bir şey yok. İyi ki varsınız…” dedi.

Altyapı yetersizliği ve reklamlı üyelik olması nedeniyle Exxen, bir çok eleştiriye maruz kalmış olsa da halkın dikkatini de çekmiş olmalı. Acun Ilıcalı gibi bir girişimcinin kurmuş olması, halkın dikkatini çekmesine sebep olduğu düşünülüyor.

Acun Ilıcalı nın Exxen açıklaması
Acun Ilıcalı nın Exxen açıklaması

Exxen ilk üç günde 500 bin aboneye ulaşmayı başardı

Dijital Medya platformu olan Exxen ilk üç günde yüz binlerce aboneye ulaşmayı başardı. Üç günde 500 binden fazla aboneye ulaşarak Türkiye’de bir tane daha projeyi hayata geçirdi.

Exxen’in Android ve iOS uygulaması henüz yapılmamış olsa da yüz binlerce üyeye ulaşmış olması da bir başarıdır.

Exxen’in üyelik ücreti ise 9,90tl ve 19,90tl olarak belirlenmiş. 9,90tl ile üyelik alırsanız içerikleri reklamlarla birlikte izleyebilirsiniz. Ancak 19,90tl’lik üyelik alırsanız, Exxen’i reklamsız bir şekilde kullanabilirsiniz. Exxen abone sayısı Netflix’i geçebilir mi?

Acun Ilıcalı’nın ilk girişiminin bu olmadığını biliyorsunuzdur. Daha önceki girişimlerinde büyük başarılara imza atmıştır. Survivor, Yetenek Sizsiniz Türkiye, O Ses Türkiye gibi girişimlerinde büyük başarılara ulaşan Ilıcalı, Exxen’de de başarılı olabilecek mi? Yorumlarda düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayın.