Samsung Galaxy S21 FE resmen burada. Samsung’dan, en sevdiğiniz operatör aracılığıyla veya akıllı telefonların satıldığı hemen hemen her yerden sipariş verebilirsiniz . Yepyeni bir telefon olmasına rağmen, bazı sağlam fırsatlar da alabilirsiniz.

Doğrudan satın almak istiyorsanız, Samsung telefonda bazı heyecan verici fırsatlar sunuyor. Yeni telefonu satın aldığınızda, aksesuarlarda kullanmak üzere 100 ABD Doları tutarında anında Samsung Kredisi, ücretsiz bir Galaxy Buds Live seti veya 29,99 ABD Doları karşılığında Galaxy Buds Pro alabilirsiniz.

Yani 699$’lık telefondan hiç para almayacak olsanız da, onunla birlikte kullanabileceğiniz bazı ekstra hediyeler alacaksınız. Büyük taşıyıcıların çoğu, Galaxy S21 FE 5G için de fırsatlar sunuyor.

Ile T-Mobile size seçme telefonları ticaret ve Eflatun MAX veya Sprint MAX planı üzerinde ise, ücretsiz olarak Samsung Galaxy S21 FE 5G alabilirsiniz. Başka bir planınız varsa, T- Mobile size yeni Galaxy telefonuna 400$’a kadar ticari kredi verecek. Son olarak, satın alıp yeni bir hat açarsanız ikinci bir telefonu ücretsiz olarak alabilirsiniz.

AT&T’de çok şey var. Telefona aylık 15 dolarlık taksit planıyla toplam 540 dolar sunuyor. Bu anlaşmayı almak için herhangi bir takas gerekli değildir, bu nedenle biraz para biriktirmek istiyorsanız, bu iyi bir seçenek olabilir.

Son olarak, Verizon , yeni bir satır eklediğinizde veya Verizon’a geçtiğinizde belirli Sınırsız planlarda Galaxy S21 FE 5G takasında 700 $’a varan indirim elde etme seçeneğine sahiptir. Telefonun kendisine gelince, oldukça sağlam özelliklere sahip olacaksınız.

2340×1080 çözünürlüğe sahip 6,4″ AMOLED ekran, 120HZ yenileme hızı , 8GB’a kadar RAM ve Snapdragon 888 yongası ile birlikte geliyor.