Ocak , her uygulamanın bir önceki yıla bir göz atmanızı istediği yılın zamanıdır. Spotify, Spotify. Wrapped ile ücretin lideridir , ancak Google Fotoğraflar, resimleriniz için kendi yılını incelemeye alıyor.

9To5Google tarafından bildirildiği üzere Google, yıl boyunca çektiğiniz en ilginç fotoğraflardan bazılarını görmek için hafızanızda bir yolculuğa çıkmanıza yardımcı olacak 2022’in En İyisi özelliğini kullanıma sunuyor .

Açıkçası, liste Al tarafından oluşturulmuştur, bu nedenle kilometreniz, ne tür görüntüler gösterdiğine göre değişebilir. 2022’in En İyisi slayt gösterisi , yıl boyunca gördüğünüz günlük ve sezonluk resim koleksiyonlarıyla birlikte görünecek , bu nedenle görmek yeterince kolay.

Garip bir şekilde, görüntülerde herhangi bir sıra yok gibi görünüyor, bu yüzden bunun rastgele bir sıra dışı fotoğraf koleksiyonu olduğunu görebilirsiniz. Yine de, çok mantıklı olmasa da, hayatınızın son yılına resimlerle bakmak eğlencelidir .

Kullanılabilirlik açısından, henüz iPhone’umda gösterilmediği için kademeli olarak yayılıyor gibi görünüyor. Google Fotoğraflar uygulamanızı başlatmanız ve 2022’in En İyisi’nin sizin için orada olup olmadığını görmek için ekranın üst kısmına bakmanız yeterlidir.