Demi Moore’un genç görünümüne hayran kalacaksınız. Bu kadın 60 yaşında olmasına rağmen hâlâ genç görünüyor. Demi Moore son zamanlarda çekilen fotoğraflarında 60 yaşına rağmen daha genç görünüyor.

Bazı uzmanlar, Demi’nin yüzünde belirli “tweakments” yani küçük estetik müdahaleler olduğunu düşünüyorlar. Bu müdahaleler arasında kolajen enjeksiyonları, alın ve göz çevresinde botoks ve yanaklarında ve dudaklarında dolgu maddesi yer alıyor. Ayrıca, Demi’nin meme estetiği yaptırdığı da düşünülüyor. Ancak, Demi güzelliğinin sırrının estetik müdahaleler olmadığını, sağlıklı bir yaşam tarzı ve egzersiz yapmak olduğunu belirtiyor.

Demi Moore'un yüzündeki değişim çok konuşuldu

Demi Moore’un yüzündeki değişim çok konuşuldu

Demi Moore’un yüzündeki değişim çok konuşuldu

Önceki gün bir ödül töreninde objektif karşısına geçen Demi Moore’un yüzündeki değişim sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Bazı sosyal medya kullanıcıları, Demi’nin yüzündeki değişimi estetik müdahalelere bağladılar.

Demi Moore 60 yaşında genç

Demi Moore 60 yaşında genç

Ancak, Demi güzelliğinin sırrının estetik müdahaleler olmadığını, sağlıklı bir yaşam tarzı ve egzersiz yapmak olduğunu belirtiyor. Demi Moore, eski eşi Bruce Willis’in doğum gününü mantarlı pozla kutladı. 2000 yılında boşanan çift, bu uzun aranın ardından üç kızları ve onların erkek arkadaşları hatta Demi Moore’un ekibinin bazı çalışanlarıyla birlikte vakit geçiriyorlar.

Demi Moore’un yüzündeki değişim hakkında sosyal medya kullanıcıları ne söyledi

60 yaşında ama genç

60 yaşında ama genç

Demi Moore’un yüzündeki değişim, sosyal medya kullanıcıları arasında büyük bir tartışma konusu oldu. Bazı sosyal medya kullanıcıları, Demi’nin yüzündeki değişimi estetik müdahalelere bağladılar. Bir kullanıcı, “Demi Moore, yüzüne estetik uygulamayı yapan uzmanı dava etmeli. Bu kötü sonuçlanmış bir uygulama” dedi.

Bir başka kullanıcı, “Demi Moore eskiden çok hoş görünüyordu ama bu uygulamalar yüzünden artık bambaşka biri oldu” şeklinde görüş belirtti. Ancak, bazı kullanıcılar da Demi’nin güzelliğinin sırrının estetik müdahaleler olmadığını, sağlıklı bir yaşam tarzı ve egzersiz yapmak olduğunu savundular. 60 yaşında ama genç bir kadın gibi duruyor.

Ünlü güzel kadının instagram hesabının linki: @demimoore

60 yaşındaki demi moore

60 yaşındaki demi moore