Battlegrounds Mobile India (BGMI) nihayet iPhone ve iPad gibi Apple cihazları için yayınlandı. Başlangıçta oyun Temmuz ayında sadece Android kullanıcıları için çıktı ve Mayıs ayında ön kayıtlar başladı. Sonunda, bir aydan fazla bir süre sonra geliştiriciler oyunu iOS kullanıcıları için yayınladı.

BGMI, en popüler oyun olan PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG Mobile) oyununun yeniden markalı Hint avatarıdır. Ancak oyun güvenlik nedeniyle Hindistan’da yasaklandı ve o andan itibaren Krafton oyunu ülkede geri getirmeye çalışıyordu.

Battlegrounds Mobile India’yı iOS Aygıtına İndirin

Oyun, ioS 9.0/ iPadOS 9.0 veya sonraki sürümlerde çalışan iPhone ve iPad ioS cihazları için resmi olarak başlatıldı . Bu nedenle, bir iOS kullanıcısıysanız ve BGMI oyununu indirmek istiyorsanız aşağıdaki adımlara göz atın.

İPhone veya iPad’de BGMI Nasıl İndirilir?

1. ioS aygıtı iPad veya iPhone’u açın ve App Store’u açın. 2. Arama çubuğuna Battlegrounds, Mobile India yazın veya verilen bağlantıya tıklayın .

3. Şimdi sonuçlardan ” Al ” düğmesine tıklayın ve Apple’ın kimlik doğrulamasını bekleyin

4. Kimlik doğrulaması için cihazınızda Face ID veya Touch ID’nizi doğrulayın.

Herhangi bir hesabınız yoksa, sizden Apple Kimliğinizi ve şifrenizi girmenizi isteyecektir.

5. Tamamlandığında, oyunun indirilmesini bekleyin.

(kararlı bir internet bağlantınız olduğundan emin olun)

6. Oyun indirildikten sonra lütfen açın ve oynamaya başlayın.

Yeniyseniz, yeni bir hesap oluşturun veya bu yeni BGMI oyununda eski PUBG hesabınızı alabilirsiniz.

iOS’ta BGMI İndirmek için Sistem Gereksinimleri

• iOS 9.0/ iPadOS 9.0 veya üzeri

Uygulama boyutu 1,9 GB

• Cihaz minimum 2 GB RAM’e sahip olmalıdır.

• Oyun iPhone 6s ve üzeri modellerde desteklenmektedir.

iPadOS 11.0 üzerinde çalışan iPad’ler Krafton, tüm iOS oyuncuları için hoş geldin ödülleri veriyor. Kullanıcılar, Etkinlik bölümünden ödülleri talep edebilir. Ayrıca Recon Mask, Recon Outfit, Celebration Expert Title ve 300AG oyun içi para birimi sağlıyorlar.

Oyun Play Store’da 50 milyon indirmeyi geçtiğinden, geliştiriciler Galaxy Messenger Set’e oyuncunun envanterine kalıcı bir ekleme yapıyor.