Apple’ın iPhone 13 lansmanı zaman alıyor ancak tasarım ve renkler gibi detaylar sızdırıldı. Daha önce popüler bir YouTuber, daha küçük bir çentik gösteren ve kulaklığın çentiğin ortasından hareket ettirildiği bir iPhone 13 maketinin videosunu paylaştı .

iPhone 13 Tasarım Değişiklikleri ve Kamera Çarpması

 

Raporlara göre, Eylül ayında iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max olmak üzere dört yeni iPhone piyasaya sürülecek .

Söylentiler ve sızıntılardan yola çıkarak iPhone 13’ün boyut ve fiyat olarak iPhone 12’ye çok benzeyeceği söylendiği için akıllı telefonun tasarımında büyük bir değişiklik olacak. Ancak, kullanımı kolaylaştırmak için yaklaşan telefonda gelebilecek birkaç değişiklik ve yükseltme var.

Geçen hafta, iPhone 13 Pro Max’in sahte bir videosu, iPhone modellerinde bazı değişiklikler gösterdi. Ancak gelecek serilerin kalınlıkları artırıldı.

Raporlara göre iPhone 13 ve iPhone 13 Pro, 7,57 mm kalınlığında olacak. Bu da 7,4 mm kalınlığından 0,17 mm arttığını gösteriyor. Bununla birlikte, kalınlık birçok kullanıcı tarafından fark edilmeyecektir.

Kamera çarpmalarından bahsederken, şemalar bazı değişikliklerin olabileceğini gösteriyor. İPhone 13, 2.51 mm daha kalın bir kamera çıkıntısına sahip olacak.

Yaklaşan iPhone 13 Serisinin söylenti boyutu:

• iPhone 13 Mini: 5,4 inç

• iPhone 13: 6.1 inç

• iPhone 13 Pro: 6.1 inç

• iPhone 13 Pro Max: 6,7 inç iPhone 13’te Dikkate Değer Birkaç Değişiklik

iPhone 13’ün renkleri:

Sızıntıların çoğunda iPhone 13 renkleri sızdırılmamış ancak sızdırılan raporlara göre cihaz neredeyse iPhone 12 ile aynı, yani beklenen renkler de aynı koyu mavi, Minty yeşili, kırmızı, beyaz, siyah ve sonuncusu Mor.

büyük pil

Yaklaşan iPhone 13 modelleri, öncek modellerden daha büyük pillere sahip olacak. Ve 120HZ ekranı destekleyecek.

Kalın Genişlik ve Kamera çıkıntısı

iPhone 13 ve 12 Pro modelleri önceki modellerden daha kalın gelebilir. Her iki cihaz da 7.57 mm kalınlığında olacak. Kamera çıkıntısı yaklaşık 2.51 mm ve 13 Pro 3.56 mm olacağından kamera çıkıntısında daha fazla değişiklik olacak.