LG TV’ler, herhangi bir ek donanım olmadan

GeForce Now oyun akışı biçiminde heyecan verici yeni bir özellik kazanıyor. Bu, bir PC’yi TV’nize bağlamanıza gerek kalmadan en sevdiğiniz PC oyunlarını oynayabileceğiniz anlamına gelir.

GeForce Now uygulaması ilk olarak 2021’de LG TV’lerde beta olarak piyasaya sürüldü, ancak artık desteklenen bir LG TV’ye sahip herkes uygulamayı indirebilir ve akış hizmetinin kitaplığından yüksek kaliteli PC oyunları oynatabilir.

LG, GeForce Now oyun akışını destekleyen bir TV listesine sahiptir ve bunlardan birkaçı vardır. Ancak görünen o ki webOS 6.0’a sahip sadece 2021 LG TV modelleri çalışacak. Daha eski bir TV’niz varsa, TV’nizde video oyunları oynamayı kaçıracaksınız.

Tabii ki, bu gerçekten ilginizi çekiyorsa, her zaman yeni bir TV’ye geçmeyi düşünebilirsiniz, çünkü orada birkaç harika model var. Yeni bir TV almaya karar verirseniz, NVIDIA, belirli modellerin satın alınmasıyla birlikte altı aylık GeForce Now’ın Öncelik katmanını ücretsiz sunuyor.

NVIDIA hizmetine pek çok yeni oyun ekledi, yani TV’niz destekleniyorsa artık Mortal Online 2, Daemon X Machina, Metro Exodus Enhanced Edition, Tropico 6 ve Assassin’s Creed III Deluxe Edition oynayabilirsiniz.