Apple, yakın zamanda macOS Monterey 12.2’nin bir beta sürümünü yayınladı. Görünüşe göre şirket, Apple Music uygulamasını Appkit’e dayalı yerel bir program olarak tamamen yeniden oluşturuyor, bu da daha hızlı ve daha az sorunla çalışacağı anlamına geliyor.

Beta ilk olarak Twitter kullanıCisı Luming Yin tarafından fark edildi . Ne yazık ki, macOS Monterey 12.2 beta şu anda yalnızca geliştiricilere ekleniyor, bu nedenle Apple Music uygulamasının en son sürümünü macOS’ta gerçekten test etmek istiyorsanız bazı çemberleri atlamanız gerekecek.

Ancak, macOS Monterey’in piyasaya sürülmesinden sonra eski sürüm biraz arzulanan bir şey bıraktığından Apple’ın uygulama üzerinde çalıştığını bilmek güzel.

9to5Mac , Apple Music uygulamasının dışında, macOS Monterey 12.1’deki Apple TV uygulamasının yeni Appkit kullanılarak yeniden oluşturulduğunu da keşfetti..

Apple, macOS Monterey 12.2’nin neler içerdiği hakkında fazla bir şey söylemese de, 9to5Mac biraz araştırma yaptı ve ProMotion MacBook Pro cihazlarıyla Safari’de gelişmiş kaydırma da sağladığını keşfetti.

Bu nedenle, en yeni MacBook Pro dizüstü bilgisayarlardan birine sahipseniz , bu, web’de gezinmeyi daha sorunsuz bir deneyim haline getirecek hoş bir güncellemedir.