Cryptocurrency, metaverse, elektrikli araçlar ve diğer gelecekteki teknoloji konularına büyük ilgi duyan bir yazar mısınız? NFT pazarını okuyucularımıza açıklayabilir ve DeFi’de onlara rehberlik edebilir misiniz? Nasıl Yapılır Geek’te bizim için yazacak senin gibi birini arıyoruz.

Ne Aradığımız

Nasıl Yapılır Geek, okuyucularımıza kripto para birimi, blockchain, NFT’ler, DeFi ve Web3’ten metaverse, VR ve AR’ye kadar gelecekteki teknoloji konularını açıklamak için deneyimli bir yazar arıyor. Elektrikli otomobiller (Tesla ve ötesi) dahil, geleceğin teknolojisini içeren her şey bizim için ilginç.

İzleyicilerimizin bu son teknoloji teknolojileri anlamasına yardımcı olacak açıklayıcılar, başyazılar, nasıl yapılır ve daha fazlasını arıyoruz.

Sadece haber makaleleri yazacak bir yazar aramıyoruz. Ara sıra haberlerle ilgili bir şeyler yazabilirsiniz, belki bir haber hikayesi hakkında bir başyazı veya açıklayıcı, ancak genellikle standart haber makaleleri değil, “her zaman yeşil olan” içerik istiyoruz.

İdeal aday, yazma konusunda sağlam deneyime ve tüm bu teknik konular hakkında çok fazla bilgiye sahiptir. Gerekliliklerden bazılarını karşılıyorsanız (örneğin, tüm bu konularda çok fazla bilginiz varsa ancak henüz profesyonel yazma deneyiminiz yoksa veya EV bilgisi olmayan bir kripto uzmanıysanız) lütfen yine de başvurun.

Bu, size yazacak bazı konuların atanacağı serbest bir pozisyondur, ancak aynı zamanda kendi makale konularınızı belirlemenizi de öneririz.

Ücret deneyime bağlıdır, ancak makale başına 100 dolardan az olmayacaktır.

İşte yeni yazarlarda her zaman aradığımız şey:

• Her zaman teknoloji hakkında daha fazla bilgi edinmek ve gadget’larınızın daha iyi çalışmasını sağlamak isteyen bir inek olmalısınız.

Karmaşık konuları, uzman olmayanlara bile açık ve kolay anlaşılır bir şekilde açıklayabilmelisiniz.

• Yaratıcı olmalı ve makale fikirleri üretme, öneriler alma ve konuları ilginç ve heyecan verici hale getirme yeteneğine sahip olmalısınız.

• En az 18 yaşında olmanız ve kendi bilgisayarınıza sahip olmanız gerekir.

• Sağlam İngilizce yazma becerilerine sahip olmalısınız. Bundan bahsetmemiz bile utanç verici.

• Bazı temel ekran görüntüsü ve görüntü düzenleme özelliklerine sahip olmalısınız. HTML becerileri bir artıdır.

Normal çalışma saatlerimiz, hatta bir ofisimiz bile yok, böylece her yerde bulunabilirsiniz. Bu kesinlikle bir telekomünikasyon konseridir.

Gerekenlere sahip olduğunu mu düşünüyorsun? Lütfen uygula!

Nasıl Başvurulur

Başvurduğunuzda, lütfen bize özgeçmişiniz ve önceki yazma deneyiminiz hakkında bir fikir verin.

En Önemlisi: Yazı örneği istiyoruz. Sergilemek için daha önce yazılarınız varsa, özellikle gurur duyduğunuz gelecek teknolojiyle ilgili parçalar varsa, e-postanıza bir bağlantı ekleyin. Herhangi bir yerden kişisel bir blogunuz, bir forum hesabınız veya bir yorumcu hesabınız varsa, bunu da eklemekten çekinmeyin.