Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus, 11 Ocak 2022’de yeni cihazı OnePlus 10 Pro’yu piyasaya sürmeye hazırlanıyor . Şirket, yaklaşmakta olan amiral gemisinin ilk göstergesini gösteren resmi bir tanıtım videosu yayınladı.

Kısa video klip, yeni kamera modülünü, cihazın farklı açılarını gösteriyor ve OnePlus 10 Pro’nun lansman tarihini ortaya koyuyor. OnePlus 10 Pro, ahizenin birkaç özelliğini gösteren Geekbench’te görüldü.

OnePlus 10 Pro lansmanı şu andan itibaren Çin ile sınırlı olacak. Cihazın dünya genelinde ne zaman satışa sunulacağı ise açıklanmadı.

OnePlus 10 Pro Resmi Teaser Video Çıkışı

Yaklaşan OnePlus 10 Pro’dan ne beklenir? Zaten çok sayıda sızıntı ve spekülasyon ortaya çıktı, bu yüzden yaklaşan OnePlus cihazında görebileceğimiz tüm özelliklere bir göz atın.

OnePlus 10 Pro’nun Özellikleri

Raporlara göre OnePlus 10 Pro, 120HZ yenileme hızına sahip 6.7 inç QHD+ AMOLED ekrana sahip olacak. Şimdi cihazın Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti ile geleceği doğrulandı. OnePlus 10 Pro, 12GB RAM ve 256GB Depolama depolama seçeneğine sahip olacak. 48MP birincil kamera, 50MP ultra geniş açılı kamera ve 8MP telefoto lens olacak.

Akıllı telefon, 80W hızlı şarjı da destekleyen 5.000 mAh pil ile çalışıyor olabilir. Arka panelin kenarına yerleştirilmiş kare bir kamera modülü ve LED flaşlı üçlü lens kurulumu olabilir. Bu kamera sistemi Hasselblad tarafından desteklenmektedir.

önce tarih 5 Ocak olarak bildirilmişti.