OnePlus, akıllı telefonlar, kablosuz kulaklıklar, akıllı TV’ler, akıllı saatler gibi birden fazla ürün üreticisidir. OnePlus, ilk tabletini çok yakında piyasaya sürebilir. Ülkemizde de popüler olmaya başlayan OnePlus, Çinli akıllı telefon üreticisi markasıdır. Ayrıca şirket, yeni bir ürün olan Akıllı Tablet’i ekleyerek portföyünü genişletmeye çalışıyor.

Son haberlere göre OnePlus, mülk listesinde görülen “OnePlus Pad” adlı bir tablet üzerinde çalışıyor. Ek olarak, Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi’ndeki (EUIPO) bir liste, OnePlus tableti hakkında bir kaç ipucu verdi.

OnePlus tablet, önümüzdeki aylarda piyasaya sürülebilir. My SmartPrice, OnePlus’ın yeni bir ürününü gösteren EUIPO listesini ilk öğrenen oldu. Ne yazık ki listede OnePlus Pad ismi dışında başka bir detay ortaya çıkmadı ve resmi bilgi verilmedi.

OnePlus, İlk Tabletini Çok Yakında Piyasaya Sürebilir

Listeye göre OnePlus, yeni üreteceği tablet için 1 Temmuz’da EUIPO’ya başvuruda bulundu. Marka başvurusu inceleme aşamasında. Şirketin onayını aldıktan sonra OnePlus’ın altı ay içinde piyasaya yeni bir cihaz ortaya koyması bekleniyor.

OnePlus, ilk tabletini çok yakında piyasaya sürüyor

OnePlus, ilk tabletini çok yakında piyasaya sürüyor

Bu haber, OnePlus’ın diğer şirket Oppo ile birleştiği açıklamasının ardından geldi. Bunun dışında Realme ve Vivo gibi diğer büyük telefon üretici markaları da kendi tabletleri üzerinde çalışıyor. Ancak Realme yakında yeni bir tabletin geleceğini doğrularken, Vivo EUIPO web sitesinde bir ticari marka başvurusunda bulundu.

OnePlus, OnePlus Pad ile ilgili herhangi bir resmi açıklama yapmadı; bu ayrıntılar sadece tabletin etrafında dönen söylentilerdir. Şirket, cihazı resmi olarak duyurduktan sonra daha fazla detayın gelmesi bekleniyor.

Bu günlerde, dünya çapında muazzam bir tablet üretimi ile ilgili büyüme söz konusu. Şu anda, Apple ve Samsung dünyadaki en büyük tek iki rakip markalardır. OnePlus, ilk tabletini çok yakında piyasaya sürerse, bakalım nasıl tepki görecek. Bakalım bu haber doğru mu değil mi?

Akıllı telefonlar hakkında konuşurken OnePlus, 2021’in üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülecek olan OnePlus 9T üzerinde çalışıyor. Sızıntılara göre telefon, 108 Megapiksel dörtlü kameraya sahip olacak.