Rockstar Games heyecan verici bir ay geçirdi, şirket Grand Theft Auto: The Trilogy’yi piyasaya sürdü , bu da karışık eleştiriler aldı ve lansmanında oyunda ekstra dosyalarla ilgili bazı garip sorunlar yaşadı. İşleri düzeltmek için, remaster koleksiyonuna sahip olan herkese ücretsiz bir oyun veya oyun içi para birimi sunuyor. VGC’nin bildirdiğine göre, oyunu 5 Ocak 2022’nin sonundan önce satın alan herkes ücretsiz bir oyuna hak kazanacak . Bu nedenle, koleksiyonun bir kopyasına sahip olsanız da, önümüzdeki birkaç gün içinde satın almış olsanız da, aşağıdakilerden birini alabilirsiniz:

Kabadayı burslu versiyon • Grand Theft Auto IV: Komple Sürüm • Grand Theft Auto V: Premium Sürüm • LA Noire • Max payne 3 • GTA Online için Büyük Beyaz Köpekbalığı Nakit Kartı • Red Dead Online için 55 Altın Külçe

“Tatil İndirimi Bonus Teklifi, yalnızca Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’ın Rockstar Store’dan yapılan PC sürümünün satın alınması için geçerlidir. Konsol sürümleri ve üçüncü taraf perakendecilerden (konsol dijital mağazaları dahil) yapılan satın almalar uygun değildir, “diyor Rockstar’ın çekilişle ilgili SSS’si.

Grand Theft Auto: The Trilogy’ye sahipseniz veya 5 Ocak’tan önce satın almayı düşünüyorsanız , ücretsiz oyununuzu veya para biriminizi almak için bu promosyon bağlantısına gidebilirsiniz .

Ek olarak, Rockstar oyunlarında büyük bir indirim sunuyor , böylece şirketin büyük yayınlarının çoğunu önemli bir indirimle yakalayabilirsiniz. Buna, erken GTA oyunlarının tüm koleksiyonunda biraz para tasarrufu sağlarken size ücretsiz oyun kazandıracak olan 47,99 $ karşılığında Grand Theft Auto: The Trilogy_ dahildir .

Grand Theft Auto: Trilogy , ilk piyasaya sürüldüğünde, yanlışlıkla birkaç dosya eklendiğinden ve Rockstar’ın bunları kaldırması gerektiğinden satıştan çekildi. Bu, hata için bir telafi gibi görünüyor, bu yüzden devam ettiği sürece kesinlikle bundan yararlanmalısınız.