Her Android akıllı telefonun yerel bir saat uygulaması vardır. Android için saat uygulaması ayrıca alarm ayarlamanıza da olanak tanır. Ancak, Android için yerleşik çalar saat uygulaması, üçüncü taraf kadar harika değil.

Kabul edelim, hepimiz sabahları kalkmak için mücadele ediyoruz. İster gece uykusu, ister öğle uykusu olsun; kimse rahat ve sıcak yatağından çıkmak istemez. Akıllı telefonlarımıza alarm kursak bile Alarmı kapatıp tekrar uyuyoruz.

Sabahları Uyanmanıza Yardımcı Olacak En İyi 10 Android Uygulamasının Listesi

Bu tür sorunlarla başa çıkmak için geliştiriciler, Android için birkaç benzersiz Alarm uygulaması oluşturdu. Bazı alarm uygulamaları sizi sabahları uyanmaya bile zorlar. Bu yazıda, sabahları uyanmanıza yardımcı olacak en iyi Android uygulamalarından bazılarını listeleyeceğiz.

1. Puzzle Alarm

Sabahları stok alarmı uygulamasının size çok kolay geldiğini düşünüyorsanız, bu uygulamayı denemeniz gerekir. Bu, ağır uyuyanlar için harika bir alarm uygulaması.

Alarmı kapatmak için matematik problemlerini çözmenizi ister. Zorlukları özelleştirmenize, zamanı ertelemenize ve her şeyi çok kolay bir şekilde yapmanıza olanak tanır.

Play Store indirme linki: Puzzle Alarm

2. Life Time Alarm Clock

En iyi 10 Android Alarm Uygulamaları

En iyi 10 Android Alarm Uygulamaları

Life Time Alarm Clock, sürekli uyuyanlar, bitkin düşmüş üniversite öğrencileri ve gezginler için mükemmel bir Çalar saat uygulamasıdır. Life Time Alarm Clock ile ilgili en güzel şey, uyanık olmanızı sağlamak için birçok uyandırma zorluğuna sahip olmasıdır.

Play Store indirme linki: Life Time Alarm Clock

3. Challenges Alarm Clock

Challenges Alarm Clock, Android akıllı telefonlar için kullanılabilen akıllı bir çalar saat uygulamasıdır. Uygulamanın kurulumu ve kullanımı basit olacak şekilde tasarlanmıştır.

Android için diğer tüm akıllı çalar saatler gibi, Challenges Alarm Clock da Alarmı durdurmak için Matematik problemlerini, Hafıza zorluklarını, resimleri tıklamanızı vb. çözmenizi ister.

Play Store indirme linki: Challenges Alarm Clock

4. Alarm Clock Plus

Alarm Clock Plus, Android akıllı telefonlar için kullanılabilen tam teşekküllü bir Çalar saat uygulamasıdır. Çalar saatte bulunan tüm seçenekler tamamen yapılandırılabilir.

Android için diğer tüm Çalar saat uygulamaları gibi, aynı zamanda alarmları durdurmak için birden fazla yol sunar. Örneğin, bir matematik alarmı, Alarmı kapatmak için bir matematik problemini çözmenizi ister.

Play Store indirme linki: Alarm Clock Plus

5. Alarmy

Sabah vaktinde uyanmana yardımcı olacak işe yarar bir şeye ihtiyacın varsa. O zaman Alarmy Uygulamasını denemeniz gerekir.

Uygulama, kullanıcıların yardımcı olan benzersiz bir uyandırma çağrısı ayarlamasına olanak tanır. Hatta kullanıcıların sabahları Alarm’ı durdurmak için çözmeleri gereken farklı türde bulmacalar belirlemelerine izin veriyor.

Play Store indirme linki: Alarmy

6. Sleep as Android

Sleep as Android, kullanıcıların uyku düzenlerini izlemelerine olanak tanıyan kullanışlı Android uygulamalarından biridir. İşin iyi yanı, kuşlar, deniz, fırtına ve çok daha fazlası gibi alarm zil sesleri olarak bazı nazik doğa seslerini ayarlayabilirsiniz.

Bunlar, sabahları uyanmanıza yardımcı olabilecek en iyi Android uygulamalarından biridir.

Play Store indirme linki: Sleep as Android

7. I Can’t Wake Up!

Bu uygulama sabahları uyanmak istemeyenler içindir. Uygulama benzersiz bir şekilde çalışır. Çalar saati durdurmak için yapmanız gereken farklı görevleri gösterir.

Size bir matematik denklemi çözme, yazma alıştırmaları, hafıza testleri ve erteleme becerilerinizi test edecek hemen hemen her şey gibi görevler verilecek.

Play Store indirme linki: I Can’t Wake Up

8. AlarmMon

AlarmMon, Android akıllı telefonlar için kullanılabilen en yüksek puanlı akıllı çalar saat uygulamalarından biridir. AlarmMon’un iyi yanı, size alarm kurmanın birden çok yolunu sunmasıdır.

Bu uygulama ile sesli alarm, sessiz alarm, oyun alarmı, video alarmı, sesli alarm ve idol band alarmı ayarlayabilirsiniz.

Play Store indirme linki: AlarmMon

9. Sleepzy

Sizi en uygun zamanda uyandırmak için ideal bir çalar saat uygulaması arıyorsanız, Sleepzy sizin için mükemmel bir seçim olabilir. Bil bakalım ne oldu?

En iyi Android Alarm Uygulaması

En iyi Android Alarm Uygulaması

Sleepzy, kullanıcılara gece istatistikleri sağlar ve kullanıcıların uyku alışkanlıklarını değiştirip değiştirmediklerini bildirir. Sadece bu değil, uygulama aynı zamanda kullanıcılara uyku alışkanlıklarının ayrıntılı bir analizini de sağlıyor.

Play Store indirme linki: Sleepzy

10. Shake-it Alarm

Sabah kalkmak için sıra dışı bir yol arıyorsanız, Salla Alarm sizin için ideal bir seçim olabilir. Bil bakalım ne oldu? Shake-it Alarm, kullanıcılara uyanmak için farklı bir yol sunar.

Alarmı durdurmak, çığlık atmak, ekrana zorlukla dokunmak vb. için telefonunuzu paylaşmayı seçebilirsiniz. Yani, Shake-it Alarm gerçekten de kesinlikle kullanmayı seveceğiniz mükemmel bir alarm uygulamasıdır.

Play Store indirme linki: Shake-it Alarm

Yukarıda, sabahları uyanmanıza yardımcı olacak en iyi Android uygulamaları bulunmaktadır. Umarım bu makale size yardımcı olmuştur! Lütfen arkadaşlarınızla da paylaşın. Bununla ilgili herhangi bir şüpheniz varsa, aşağıdaki yorum kutusuna bize bildirin.