2022’ye doğru ilerlerken, bir dizi akıllı telefon lansmanı bizi bekliyor. Resmi açıklamadan önce, yeni nesil OnePlus akıllı telefonları çevreleyen bir dizi sızıntı zaten çevrimiçi olarak ortaya çıkti. Şimdi, bir Galaxy S22 Ultra render SIzıntısı ile Samsung’un sırası. Bu görüntüden çıkarılacak sonuç şu: Bir sonraki Galaxy Note değişimi olabilir.

Popüler tipster Evan Blass aka @ EvLeaks , yakında çıkacak olan Galaxy S22 Ultra’nın bir görüntüsünü Twitter’a yükledi. İddia edilen render, cihazın ön ve arka taraflarını ortaya koyuyor. Görüntüye göre, yaklaşmakta olan Ultra akıllı telefon hem ön hem de arkada kavisli kenarlarla donatılacak. Ellerde çok daha ergonomik bir uyum sağlayabilir. Ancak düz köşeler, kavisli köşelere sahip bir telefondan alacağınız el konforunu bozabilir.

Canlı görüntü, bu sefer telefonun içine yerleştirilmesi muhtemel olan bir S- Pen’in dahil edildiğini ortaya koyuyor. Hatırlamak gerekirse, Galaxy S21 Ultra S- Pen’i destekliyordu ancak ekran kalemini telefonda tutacak bir yeri yoktu. Galaxy S22 Ultra’nın içindeki S-Pen’in yerleştirme mekanizması, bir Galaxy Note değişimi önerir. Sonuçta, bir Note akıllı telefon, özel özelliği S serisine doğru ilerliyorsa bir anlam ifade etmiyor.

Render aynı zamanda Note serisinde olduğu gibi yenilenmiş bir kamera modülüne sahip kutu gibi bir tasarım öneriyor – bir tane yok. Kameralar, ayrı bir kamera modülü yerine gövdenin içinde bulunur. Beş arka kamerayı ve Samsung’un “Infinity-O ekranı” olarak adlandırdığı bir delikli oyuğun içinde tek bir selfie atıcısını sergiliyor. Yaklaşan akıllı telefonda QHD+ çözünürlüğe sahip 120HZ LTPO AMOLED panel bekleyebiliriz. Spesifikasyonların geri kalanı ve lansman tarihi şu an itibariyle gizlidir.