Galaxy S22 cihazınızın ekranı kırıldı mı? Kendiniz tamir edebilirsiniz! Samsung kendi kendine tamir et programını Galaxy S22 serisi ve PC’lere açtı. Orijinal parçaları satın alabilecek ve cihazlarınızı kendiniz tamir edebileceksiniz.

Bugün Samsung, kendi kendine tamir et programına beş Galaxy cihazı eklediğini duyurdu. Bu cihazlar arasında Galaxy Book Pro (15), Galaxy Book Pro 360 (15), Galaxy S22, Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra yer alıyor.

Samsung Kendi Kendine Tamir Et Programını Genişletiyor

Samsung Kendi Kendine Tamir Et Programını Galaxy S22 Serisine Açtı

Samsung Kendi Kendine Tamir Et Programını Galaxy S22 Serisine Açtı

Programdan yararlanmak isteyenler, Samsung’un bu ürünlerin her biri için orijinal onarım parçaları içerdiğini söylediği kendi kendine onarım kitlerini satın alabilecekler. Kullanıcılar bugünden itibaren tamir takımlarını satın alabilirler.

Programdaki Galaxy S20 ve S21 gibi diğer modellerde kullanılan onarım kitleri, Galaxy S22 sahiplerinin “ekran değişimi, arka cam değişimi ve şarj giriş yerlerini değiştirmesine” olanak tanıyacak. Yani Galaxy S20 veya S21 için kendi kendine onarım için kit aldıysanız, bunu Galaxy S22 için de kullanabilirsiniz.

Kendi Kendine Tamir Et kitini Samsung bilgisayarınızı onarmak için kullanıyorsanız, Samsung, “onarımı kendi kendine yapabilmek için yedi orijinal parça” içeren bu program ile aşağıdaki parçaları tamir etmenize olanak sağlayacak.

Samsung’un bilgisayarları için sunduğu kendi kendine tamir et kiti ile onarabileceğiniz parçalar;

  • Kasa önü
  • Kasa arkası
  • Ekran
  • Batarya
  • Dokunmatik panel
  • Parmak izi okuyuculu güç tuşu
  • Kauçuk ayaklar

Samsung kendi kendine tamir et programını böylece genişletmiş oldu. Böylece Samsung cihazlarınızı kendiniz tamir edebileceksiniz. YouTube’dan cihazınızı nasıl tamir edebileceğinizi izleyerek Samsung telefonunuzu kendiniz tamir edebilirsiniz.

Ancak bunu yapabilecek potansiyele sahip olmadığınızı düşünüyorsanız, cihazınızı daha kötü hale getirmemek için bunu yapmanızı önermiyoruz. Onun yerine işi bilen birine yaptırmalısınız. Apple da kendi kendine tamir et programını duyurmuştu. Diğer telefon üreticileri de böyle bir program sunmaya başlamalı.