Hemen hemen herkes taco sever ve fast food devi Taco Bell bunu bilir. Biz de toplum olarak aboneliklerden keyif alıyor gibiyiz . Taco Bell, ayda 10 dolara günde bir taco almanızı sağlayacak bir taco aboneliği ile ikisini birleştirmeyi hedefliyor.

Bu noktada abonelik ne değildir? Taco Bell bir basın açıklamasında şunları söyledi: “Taco Bell, değeri bir sonraki seviyeye taşıyan ve kesinlikle herhangi bir taco özlemini tatmin edecek bir dijital taco abonelik hizmeti olan Taco Lover’s Pass’ın ülke çapındaki ilk çıkışıyla 2022’ye başlamak için elinden gelenin en iyisini yapıyor.

” Taco Bell, aboneliğine Taco Lover’s Pass adını veriyor. Belirtildiği gibi, ayda 10 dolar ödersiniz ve günde bir taco almak için yerel Taco Bell restoranınıza gidebilirsiniz.

Kaydolmak için Taco Bell uygulamasını kullanmanız gerekecek, bu nedenle bu, şirketin uygulamasını daha fazla insanın kullanması için bir oyun gibi görünüyor.

Kaydolduktan sonra, günlük taco’nuzu uygulama içinde kullanmanız ve almanız gerekir. Aylık abonelikte yedi farklı taco mevcuttur. Cnet’in belirttiği gibi , menüdeki diğer tacolardan daha pahalı olduğu için en iyi değer Doritos Locos Tacos’tur. Tabii ki, o tacodan hoşlanmıyorsanız, diğer altısından birini seçersiniz.

Bu, bizi başka ne abonelik olacağını merak ettiriyor. Video oyunları, filmler, TV şovları, yemek teslimatı ve şimdi tacos için abonelikler var. Yakında tuvalet kağıdına abone olacak mıyız? Belki evcil hayvanlara abone oluruz. Aylık bir ücret karşılığında her ay yeni bir köpek alıyor musunuz? Nerede biter?