Xiaomi ve Redmi sim karta numara kaydetme nasıl yapılır? Xiaomi telefondan sime aktarma nasıl yapılır? Redmi note 8 sim karta numara kaydetme. Redmi note 9 Pro sim karta numara kaydetme nasıl yapılır? Xiaomi ve Redmi Kişileri sim karta aktarma nasıl yapılır? Sim karttaki kişileri telefona aktarma Xiaomi ve Redmi nasıl yapılır?

Xiaomi sim karta yeni kişi ekleme nasıl yapılır? Redmi sim karta yeni kişi ekleme nasıl yapılır? Xiaomi tüm rehberi sim karta aktarma nasıl yapılır? Redmi tüm kişileri sim karta aktarma nasıl yapılır? Xiaomi telefondaki kişileri sim karta aktarma nasıl yapılır? Xiaomi sim karta yeni kişi ekleyemiyorum. Xiaomi sim karttaki kişiler görünmüyor? Xiaomi sim karta aktarma olmuyor? Bu soruların hepsinin cevabı burada.

Xiaomi ve Redmi Sim Karta Numara Kaydetme ya da Kişileri Aktarma Nasıl Yapılır?

Xiaomi ve Redmi telefonlarının bir çoğunda sim karttaki Rehber sıkıntısı var. Redmi telefonlarda sim karttaki numaralar görünmüyor ya da sim karta numara ekleme seçeneği yok. Bunun bir çözümü var.

Güncelleme: Aşağıdaki adımları uygulamadan önce şu yöntemi deneyin. Eğer ki olmazsa aşağıdaki adımları takip edersiniz. Önce telefonunuza takılı sim kartını çıkarıp, başka bir telefona(tuşlu ya da başka Android  telefon olabilir) takın ve herhangi bir kişinin numarasını sim kartına kaydedin. Sonra da sim kartınızı tekrar kendi telefonunuza takın ve sim kartına numara kaydetme seçeneğinin çıktığını göreceksiniz.

Sim karta numara eklemek ya da Xiaomi ve Redmi sim karta numara kaydetmek için play storeden bir uygulama indirerek Xiaomi sim karta numara kaydetme sorununu çözebilirsiniz. Hemen play storeyi açın ve uygulamayı indirip 2 dakikada sorunu halledin. Xiaomi sim karta numara kaydetmek veya tüm kişileri sim karta aktarmak için bu adımları uygulayın;

1-Play Store’yi açın ve arama kutusuna sim tool manager yazın ve arayın. Ya da buradan direk indirin.

2-SIM Tool Manager uygulamasını yükleyin ve açın.

3-Uygulamayı açtığınızda sağ üstteki üç nokta simgesine basın ve settings seçeneğine basın.

sim tool manager-settings
Xiaomi telefondan sime aktarma – sim tool manager-settings

4-“Translate contact name” seçeneğini işaretleyin.

Translate contact name
Xiaomi ve Redmi Sim karta numara kaydetme – Translate contact name

5-Sonra geri gelin ve yine sağ üstteki üç nokta simgesine basın.

6-Import/Export seçeneğine basın ve “import from phone” seçeneğine basın.

import-export
Xiaomi telefondaki numaraları sim karta aktarma – import-export
İmport from phone
Redmi telefondan sime aktarma – İmport from phone

7-Açılan sayfada sim karta aktarmak istediğiniz kişinin adına basıp “Export to sim card”a basın. Ya da tüm kişileri aktarmak için Export butonuna basın ve açılan uyarıya da EXPORT’a basın.

import from phone-export
Xiaomi sime yeni kişi ekleme – import from phone-export
Export
Xiaomi sim karta kişi ekleme – Export

8-İşlem bitince rehberdeki bütün kişiler sim karta aktarılmış olacaktır.

Xiaomi sim karta numara kaydetmek için yukarıdaki adımları teker teker uyguladığınızda kişilerinizin hepsini sim karta aktarmış olursunuz. Kontrol etmek istiyorsanız; Kişiler’i açın> ayarlar> içe aktar> sim kartı seçip tamam‘a basın. Sim kartta kayıtlı kişiler açılacaktır.

Xiaomi ve Redmi Sim Karttaki Numaraları Telefon Hafızasına Aktarma

Xiaomi ve Redmi telefonlarda sim kartta kayıtlı numaraları telefon hafızasına aktarmak için bu adımları uygulayın;

  1. Kişiler’i açın ve sol üstteki üç çizgiye basın.
  2. Ayarlar’a basın ve açılan sayfada içe aktar seçeneğine basın.
  3. Açılan ekranda SIM kart’ı seçip tamam’a basın.
  4. Açılan sayfada sim karta kayıtlı kişiler olacaktır. Aktarmak istediğiniz kişileri seçip içe aktar’a basın.

Xiaomi telefona yeni kişi ekleme, Redmi telefona yeni kişi ekleme nasıl yapılır? Xiaomi telefondan sime aktarma nasıl yapılır? Xiaomi telefondaki kişileri sim karta aktarma nasıl yapılır? Xiaomi ve Redmi telefonlarında sim kartta kayıtlı kişileri telefon hafızasına aktarma işlemi bu kadardı. Sormak istediğiniz herhangi birşey varsa yorumlarda sorabilirsiniz.