Meta şirketinin CEO’su Mark Zuckerberg, Threads’a birkaç hafta içinde yeni özellikler getireceğini duyurdu. Threads web sürümü ve arama özelliği gelecek. Bunu Zuckerberg Threads’ta bizzat kendisi söyledi.

Mark Zuckerberg, önümüzdeki birkaç hafta içinde Threads uygulaması için güzel haberler verdi. Zuckerberg, insanların Threads uygulamasına masaüstünden girebilmeleri için web sürümünün geleceğini bildirdi. Yakında Threads web sürümü ile bilgisayardan da bu sosyal medya platformuna girilebilecek. Uygulamayı indirmeye gerek kalmadan hem bilgisayardan hem de internete erişimi olan tüm mobil cihazlardan Threads sosyal medya platformuna erişilebilecek.

Threads web sürümü ve arama özelliği gelecek

Önümüzdeki birkaç hafta içinde Threads web sürümünün geleceğini duyuran Mark Zuckerberg, aynı zamanda Threads’a daha iyi bir arama özelliğinin (bir konuyu ya da kişiyi aradığımız sayfa) de geleceğini söyledi. Platformda bir şeyleri aramak için buton olsa da bunun daha iyi hale getirileceğini söyledi Zuckerberg.

Mark Zuckerberg’in açıklaması;

Mark Zuckerberg Threads web sürümü ve arama özelliği gelecek dedi

Mark Zuckerberg Threads web sürümü ve arama özelliği gelecek dedi

Threads için iyi bir hafta. Buradaki topluluk canlı uzun vadeli bir uygulama inşa etmeyi beklediğim yörüngede. Önümüzde çok iş var ama takımın sevkiyat hızından dolayı heyecanlıyım. Arama ve web önümüzdeki birkaç hafta içinde geliyor.

Açıklamayı buradan okuyabilirsiniz.

Masaüstünde ve web’de Threads gönderilerini görmek mümkün ama yanıtla, yeniden gönder, beğen ve gönder düğmelerine tıklamak için bir QR kodunu okutmak gerekiyor. Buna gerek kalmadan Threads web’de ve masaüstünde kullanılabilecek.